שירה מגשרת ומייעצת ביחסים דלג לתוכן הראשי

אודותיי שירה לב-ציון


כיף שבאתם!

אחרי למעלה מעשור של עבודה כעו"ד במשרות שונות, בתחום הציבורי והפרטי, בתחום האזרחי, בדיני משפחה, ובעמותה העוסקת במאבקים ציבוריים (וצודקים!) החלטתי להקשיב ללב שלי.

לצד היותי מאז ומתמיד רודפת צדק, אני גם רודפת חיבור, הקשבה ושלום. "בקש שלום ורודפהו".
כיום אני מקדישה את העשיה שלי לתחום שהוא הכי אני: גישורים, תהליכי הסכמות ותקשורת מקרבת.

אני מאמינה שמערכות יחסים טובות הן החמצן של החיים שלנו.

אני רואה את ייעודי בעזרה בחיבור בין אלה שנמצאים במחלוקת, וגם בין אלה שמעדיפים "להקדים תרופה למכה", או אלה שרוצים לשדרג את היחסים שלהם בזוגיות או עם היקרים להם ולבנות יחסים על בסיס כנות ופתיחות, לצד אמפתיה וקרבה.

מאז ומתמיד נמשכתי לעולם הקונפליקטים והיחסים הבין-אישיים.
בעבר עסקתי בהם מהכיוון המשפטי. חיפשתי את הצדק, את האמת, ואת הטוב. עם השנים, למדתי שמה שחשוב באמת הוא  מה שמאחד, מחבר ומקרב. גיליתי עולם של עושר תודעתי שמאפשר לנו חיבור לחיים. מאז אני עוסקת בגישור ובחיבור בין אנשים ועולמות.

אני מאמינה שאפשר לפתור קונפליקטים בדרך בונה, ואפילו לחזק מערכות יחסים מתוך הקונפליקט.

ואפשר גם להקדים רפואה למכה, וללמוד דרכי תקשורת מועילות ומיטיבות!

עם השנים רכשתי כלים רבים ומגוונים מעולם יישוב הסכסוכים, הן באקדמיה והן מחוצה לה. כלים אלו משמשים אותי מאוד בעבודה עם לקוחותיי (ולא פחות- בחיי האישיים), ואני לא מפסיקה להתפתח, להתעדכן, ולצבור ידע וכלים שימושיים נוספים שמסייעים לי ביישוב קונפליקטים ובהגעה להסכמות.

אשמח לסייע לכם אם אתם מצויים בקונפליקט מול מישהו או מול עצמכם, ולא פחות מכך - כרפואה מונעת, וככלי לשדרוג מערכות יחסים שחשובות לכם.

ממתינה לשמוע מכם.

ילידת 1977, נשואה משנת 2000 לרפי, אמא לשלושה.

עו"ד מוסמכת מאז 2005 (בוגרת אוניברסיטת בר-אילן).
בעלת תואר ראשון במדעי המדינה ותקשורת, אוניברסיטת בר-אילן.
בעלת תעודה בעיתונאות ותקשורת, היחידה לעיתונאות ותקשורת, אוניברסיטת בר-אילן.
בעלת תואר ראשון ושני במשפטים, אוניברסיטת בר-אילן.
בעלת תואר שני ביישוב סכסוכים,Colombia   University of Missouri -, ארה"ב.
מגשרת מוסמכת לגישור במשפחה, גירושין ופרידה (גבים).
הכשרות נוספות בגישור: גישור קהילתי, בניית הסכמות בקהילה, קבלת החלטות קבוצתיות צדק מאחה, גישור רב-דורי, אימון ליישוב סכסוכים, התחדשות עירונית, גישור בחינוך.

מוסמכת הנחיית "גירושין בשיתוף פעולה", לשכת עורכי הדין
מנחת קבוצות מוסמכת בשילוב  NLP מכללת דוד ילין.

מוסמכת הנחיית קבוצות דו לאומיות ורב תרבותיות, מדרשת אדם
בוגרת קורסים בתקשורת מקרבת, קבוצות תירגול והעמקה, תומכת ואסיסטנטית, בין היתר אצל המורים: חגית ליפשיץ, ארנינה קשתן, שאניה כהן בן חיים, יורם מוסינזון, תום בונד, ערן טייכר, לינדה כהן נתן.

מגשרת ב"מוזאיקה", המרכז ליישוב סכסוכים.
מגשרת במרכז העירוני לגישור, עיריית ירושלים.
פעילה בעמותה לתקשורת מקרבת.
חברה בוועדת יישוב סכסוכים של לשכת עורכי הדין.
חברה בקבוצת מנחי תקשורת מקרבת "מעבר לדעות", העוסקת בדיאלוג בין ימין ושמאל.
מתנדבת ב"יד ריבה", המחלקה המשפטית של "יד שרה" בעריכת יפוי כוח מתמשך.

image alt
תנאי שימוש באתר "גישרי לב"

1. תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.
2. תקנון זה, כולל בין היתר תנאי שימוש, הוראות בדבר שמירה על פרטיות, הוראות בנושא שמירה על זכויות יוצרים. אנא קרא/י בעיון את כל תנאי השימוש.
3. המשתמש/ת מסכים, בעצם פעולת הגלישה באתר, לכל הוראות התקנון. המשתמש/ת מצהיר כי הוא מעל גיל 18, ואם הוא/היא מתחת לגיל 18 אזי מצהיר כי הגלישה באתר נעשית בהסכמת האחראי עליו/ה כנדרש בדין.
4. אתר "גישרי לב" (להלן "האתר") הוא אתר המשתמש כאתר ("גישור וייעוץ") ייצוגי עבור "גישרי לב" והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן
5. בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.
6. הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.
7. קניין רוחני הקניין הרוחני באתר – לרבות אך לא רק – סימני מסחר, זכויות יוצרים, מדגמים ו/או עיצובים, לוגואים, מאגרי מידע, טקסטים, תמונות, דימויים, סודות מסחריים ו/או כל נכס/קניין רוחני אחר, שייכים לבעל האתר, או לצד ג' אשר הרשה את שימושם או הצגתם באתר וזאת אלא אם צוין אחרת. אם הנך מזהה הפרה , אנא פנה בכתובת gishrei.lev@gmail.com בעל האתר יברר ויסדיר את העניין תוך זמן סביר מקבלת הפניה.
אין למשתמש באתר אישור או רשות לעשות שימוש בקניין הרוחני באתר , אלא אם כן קיבל לכך אישור בכתב מבעל האתר.
אין לעשות שימוש בשם האתר או בתוכנו בכל דרך אשר יכולה להטעות, לפגוע במוניטין, ליצור גניבת עין או בכל דרך אחרת אשר יכולה לגרום לנזק ממוני או אחר לבעלי האתר ו/או לצד ג'.
ייתכן ובאתר יהיו קישורים (links) אשר מפנים לאתרים חיצוניים (להלן 'אתרים חיצוניים') שאינם בבעלות בעל האתר ואינם בשליטתו. הקניין הרוחני באתרים חיצוניים הינו בבעלות צד ג' ואין לבעל האתר כל זכות בהם. אין בעצם הטמעת הקישורים באתר כדי להרשות או לאשר כל פעולה שהיא ביחס לנכסי קניין רוחני באתרים החיצוניים. אם מצאת את האתרים אליהם מפנים הקישורים כפוגעניים או ככאלה אשר מפרים את הדין אנא ידע את בעלי האתר בהקדם בכתובת gishrei.lev@gmail.com והוא יפעל לבירור התלונה וטיפול בה.
בנוסף, באתר עשויות להופיע פרסומות שמקורן בחברות ו/או עסקים שאינם בבעלות ו/או באחריות בעל האתר. אין לבעל האתר כל אחריות בנוגע לתוכן פרסומות אלו. אם נתקלתם בפרסומת פוגענית ו/או פרסומת אשר מפרה את החוק אנא פנו אל בעלי האתר בכתובת gishrei.lev@gmail.com בבקשה להסרת הפרסומת.
אם הנך מעוניין לבצע שימוש ביצירה אשר מופיעה באתר – יש לקבל לכך אישור בכתב מבעל האתר.
8. האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר "גישרי לב" ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר "גישרי לב".
9. בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.
10. האתר מכיל מידע ותוכן של בעלת האתר אשר נועד לתת רקע לפעילויותיה של בעלת האתר והסבר על השירותים שהינה מציעה.
11. אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.
12. קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.
13. התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של "גישרי לב" ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.
14. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת הMACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.
15. צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר "גישרי לב".
16. באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.
17. בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.
18. בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.